Kufiri tek Dheu i Bardhë

Kufiri tek Dheu i Bardhë

Kufiri nëMuçibabë
Pritjet në Hyrje të Kosovës05-10
Gjatësia e Kolonës në Hyrje të Kosovës00
Pritjet në Dalje të Kosovës05-10
Gjatësia e Kolonës në Dalje të Kosovës00
Rruga për në KufiJO
Si është Rruga?Gjilan - Dheu i Bardhë
Gjendet dëborë në Rrugë?JO
Është Rruga me akull?JO
Ka mjegull?JO
Ka Rrëshqitje dheu në Rrugë?E kalueshme

Telefonat:
Numrat e cekur më poshtë janë të dedikuar për të marrë informacione lidhur me procedurat

Të gjitha informacionet jan siguruar nga MPBQKMK dhe webfaqja e Kabinetit të Ministris .

ShtetiKosovë
QytetiGjilan
RajoniKufiri Dheu i Bardhë
Rruga Nr.Dheu i Bardhë
Hënë
24 Orë
Martë
24 Orë
Mërkurë
24 Orë
Enjte
24 Orë
Premte
24 Orë
Shtunë
24 Orë
Diel
24 Orë

Nëse Vëreni ndonjë gabim në këtë Linjë ju lutem shtypni buttonin Raporto Linjën.

Category:

Description

Pritjet në kufi Dheu i Bardhë Live, Kolona në kufi Dheu i Bardhë Live, Kolona ne kufi Dheu i BardhëLive, Pritje ne kufi Dheu i Bardhë Live, A ka kolona ne Dheu i Bardhë Live , A ka pritje ne Dheu i Bardhë Live

QR Code